قوانین سایت سوپرسروش

 
 
افتخار می کنیم که در سایت فروشگاه اینترنتی سروش شیراز با امنیت مشغول خدمت رسانی هستیم.
 
 
قوانین هایپر مارکت سوپرسروش

 

 

ضمن تشکر از اینکه فروشگاه اینترنتی سروش  را به عنوان سایت خرید اینترنتی خود قرار داده اید، بهره بردن از محصولات سایت و خرید از سایت  سروش شیراز به منزله قبول کردن شرایط و قوانین سایت آنلاین سوپرسروش است. سوپر سروش رضایت مشتریان را در راس کار خود قرار داده است و همواره می کوشد تا بهترین محصولات و خدمات را ارائه دهد. قوانین سایت سروش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق کاربران است. در این جا تمامی قوانین و شرایط استفاده از سایت را برای شما گرد آوری کرده ایم که آن ها را به دقت بخوانید:

ثبت سفارش اینترنتی با عضویت در سایت

افرادی که از طریق اینترنت وارد سایت می شوند کاربر سایت هستند. کاربران زمانی می توانند برای خرید آنلاین خود اقدام کنند که در سایت عضو شده باشند. عضویت در سایت سروش رایگان و بدون محدودیت های سنی است.

مراحل ثبت سفارش اینترنتی در سوپرمارکت آنلاین سروش

با توجه به اینکه موجودی کالاها و قیمت اجناس در حال تغییر و اپدیت شدن می باشند، پیشنهاد ما به شما همراهان همیشگی سایت سروش شیراز این است که پس از انتخاب محصول فرایند خرید خود را تکمیل کنید تا از به وجود آمدن خطاهای احتمالی جلوگیری شود. در صورت مشاهده مغایرتی در اطلاعات کالا شما می توانید کالا را در صورت عدم رضایت عودت دهید. در زمان سفارش کالا و وارد کردن اطلاعات برای تحویل سفارش، مشتریان ملزم به کامل کردن تمامی اطلاعات هستند و مشاهده نواقص در اطلاعات مانع از تکمیل پروسه سفارش می شود.

روش های ارسال سفارش های اینترنتی

پس از انتخاب محصولات از سایت سوپر سروش و اتمام فرایند خرید شما می توانید زمان ارسال همراه با گزینه ارسال عادی یا فوری یکی را انتخاب کنید. سفارش های شما با هماهنگی های لازم با شما در صورت نبودن اتفاقات احتمالی مانند ترافیک در کمتر از 1 ساعت در درب منزل شما تحویل داده می شود. مشتریان موظف اند تا سفارش های خود را پس از تحویل بازبینی کنند و از اقلام خود مطمئن شوند.

تحویل سفارش کالا ها به مقصد

فروشگاه اینترنتی سروش شیراز متعهد است تا سفارش هایی را که در ساعات کاری درج می شوند با هماهنگی با مشتری به مقصد برساند. مکان مندرج برای تحویل سفارش باید دقیق و قابل استناد باشد. در زمان تحویل کالا تمامی مقادیر کالا تحویل گرفته می شود و در صورت پرداخت نکردن، مامور تحویل کالا حق تحویل ندادن سفارش را دارند.در صورت دیدن هر گونه نواقص در کالاها می توانید آن ها را مرجوع کنید و جهت کنسل کردن کل سفارش با پشتیبانی میتوانید ارتباط برقرار کنید.

حریم خصوصی کاربران در سایت فروشگاهی سوپرسروش

هایپر مارکت اینترنتی سوپرسروش از پروتکل https برای حراست از حریم کابران استفاده می کند. تمامی اطلاعات کابران محفوظ است و در اختیار ارگان دیگری قرار نمی گیرد.

 

سایت رسمی  سوپر سروش supersoroush.com است و مرجع دیگری ندارد. تمامی محتوای درون سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی سوپرسروش شیراز بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

 

 

 

خانه ورود ثبت نام
0
سبد خرید
bookmark rocket phone