شرایط مرجوعی سایت سوپرسروش

 
 
شرایط مرجوعی سوپر مارکت اینترنتی سروش

 

رضایت مشتریان و خریدی با آسودگی خاطر اولویت اول سوپر مارکت اینترنتی سروش است و تمامی تلاشمان بر این است تا محصولات سفارشی شما به صورت مناسبی به دست شما برسد. گاهی ممکن است پس از انتخاب محصول با مواردی چون صرف نظر از خرید، تغییر سفارش یا محصولات مخدوش مواجه شد که به این منظور فروشگاه آنلاین سوپرسروش اقداماتی را در نظر گرفته است.

چنانچه بعد از خرید محصولات از خرید خود منصرف شدید یا سفارش خود را لغو کنید و یا نیاز در تغییر محصول داشتید با شماره تماس 071-3397  تماس حاصل نمایید و موارد را اطلاع رسانی کنید.

چنانچه در هنگام دریافت محصول خود از صحت کالا خود ناراضی هستید میتوانید اقلام خود را طبق آیین هایی مرجوع نمایید.

 در هنگام مرجوع کالا به نکات زیر توجه کنید:

 در صورتی که هنگام تحویل محصول مواردی همچون عدم تطبیق محصول با محصول سفارش داده شده، تاریخ انقضای گذشته محصول، عدم سلامت بسته بندی کالا و خود کالا مشاهده کردید می توانید به مامور تحویل کالا گزارش دهید و با دادن فاکتور و هماهنگی با بخش پشتیبانی سایت فروشگاه مواد غذایی سوپرسروش محصول را مرجوع کنید.

⭕ اقلام مرجوعی باید بگونه ای باشند که بتوان دوباره آن ها را به فروش رسانید.

⭕ پس از مرجوع کردن یک محصول امکان مرجوع کردن دوباره وجود نخواهد داشت.

⭕ همراه داشتن فاکتور فروش الزامی است.

⭕ مدت زمان مرجوعی سفارش بعد از دریافت کالا و همان زمان می باشد.
⭕ پس از ثبت درخواست محصولات مرجوعی مشتریان و بررسی درخواست توسط کارشناسان فروشگاه زنجیره ای سوپرسروش برای احراز شرایط مرجوعی و در صورت تایید شدن آن مبلغ به مدت یک روز به حساب مشتری بازگردانده می شود و یا کیف پول سروش مشتری شارژ خواهد شد.

 

خانه ورود ثبت نام
0
سبد خرید
bookmark rocket phone