درباره سوپر سروش

درباره فروشگاه آنلاین سروش

اطلاعات شرکت:
 
استان محل شرکت: فارس
 
شهر محل شرکت: شیراز
 
آدرس: معالی آباد میدان احسان بلوارد دکتر شریعتی مجتمع تجاری نگین فارس طبقه زیرزمین واحد 60
 
مدیرعامل:
 
حسین کشاورز مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای سوپرسروش
 
 
 
فروشگاه اینترنتی سوپرسروش در راستای فروش اینترنتی کالا در امر تسهیل خرید اینترنتی و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و آلودگی هوای شهر شروع به فعالیت نمود و باعث شد تا کاربران در هر جایی از شهر که هستند تنها با یک کلیک کالای مورد نظر خود را مشاهده و خریداری نمایند. اکنون فروشگاه های خود را به شعب متعدد که در لیست شعب مشاهده نمایید، رساند و خدمتگزار شما در سطح شیراز است.
 
یکی از اولویت‌های سایت سوپرسروش تامین کالای با کیفیت و مورد نیاز کاربران است که به راحتی در دسترس انها قرار بگیرد و همواره در تلاش است تا در جهت رفاه حال کاربران در امور تامین کالاهای متنوع و با کیفیت پیشرفت کند و رضایت مندی کاربران از اهداف اصلی سوپرسروش است. همچنین در راستای کاهش زمان ارسال و خدمات دهی بهتر و به موقع به کاربران، ناوگان حمل و نقل خود را تقویت نمود. گروه‏‏‌های مختلف کالا در سوپرسروش اعم از مواد غذایی خوراکی و نوشیدنی، لوازم خانگی، لوازم بهداشتی، پوشاک و سرگرمی و ... با تنوعی زیاد عرضه می‏‏‏‌شوند. با توجه به تنوع بالا در سلیقه و نیاز مشتریان توجه سوپرسروش برعرضه کالا با کیفیت برای فروش است.
 
سوپر سروش در این سالها با یاری مردم عزیز شیراز، در طی سال های متوالی به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های زنجیره ای در شیراز شناخته شده است و در این راستا تمام تلاش خود را به کار   گرفته است تا بتواند همچنان محصولات و کالاهای مرغوب و باکیفیت را ارائه بدهد.
 
در حال حاضر هم فروشگاه اینترنتی آنلاین سروش را در شیراز راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم خدماتمان را منسجم تر کنیم و برای راحتی مردم عزیز شیراز، به صورت غیرحضوری هم   سفارش کالا داشته باشیم.
 
سوپرمارکت آنلاین سروش شیراز، تمامی کالاها و محصولاتی را که در تمامی شعبه های خود دارد را در سایت قرار داده است تا سفارشات راحت تر انجام گیرند.  
 
فروشگاه زنجیره ای سوپر سروش تمام تلاشش را در این زمینه خواهد کرد که یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی موادغذایی شیراز در ارائه محصولات به صورت آنلاین باشد و همچنان در   راستای یاری شما مردم عزیز، موفقیت های بیشتری را کسب کنیم و شاهد رضایتمندی شما باشیم.

 

خانه ورود ثبت نام
0
سبد خرید
bookmark rocket phone